Kaczmarski Inkasso windykacja terenowa

Jak poradzić sobie z windykacją lub komornikiem? Tutaj dowiesz się ile komornik może potrącić Ci z pensji, emerytury, renty. Jak porozumieć się z wierzycielem. Poznaj swoje prawa i dowiedz się co może komornik.
Zadluzony78
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:16

Kaczmarski Inkasso windykacja terenowa

Post autor: Zadluzony78 » 22 mar 2018, 13:06

Dzień dobry, mam vivusa po terminie 80 dni. W tamtym tygodniu dostałem smsa i list z Kaczmarski Inkasso, że oni windykują moje zadłużenie. Wydzwaniał obcy numer, ale go nie odbierałem. Dziś przyszedł sms, że chcą skontaktować się w sprawie wizyty terenowej. Czy myślicie, że oni na prawdę przyjdą, czy tylko tak gadają? Jak ich powstrzymać przed tą wizytą? nie mieszkam sam, a kase na plate bede mial dopiero w maju...

Makafon
Posty: 15
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:16

Re: Kaczmarski Inkasso windykacja terenowa

Post autor: Makafon » 23 mar 2018, 10:40

Zależy gdzie mieszkasz. Jeśli Kaczmarski Inkasso ma pracowników bezpośrednio zatrudnionych w Twoim mieście, możliwe, że ktoś przyjdzie. Ale też nie wydaje mi się, że stanie się to tak szybko. Po drugie, odbierz telefon i zadeklarują jakąś wpłatę, np. 100-200-300 złotych, i wpłać to na szybko. "Kupisz" sobie trochę czasu.

Wania
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:22

Re: Kaczmarski Inkasso windykacja terenowa

Post autor: Wania » 30 mar 2018, 9:05

Dokonaj jakiejś wpłaty, no ale nie 50 złotych, ale 200-300 złotych. Wtedy kupisz sobie trochę czasu.

ODPOWIEDZ