Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu gotówkowego? 20 tysięcy

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Wiesław
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2017, 21:04

Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu gotówkowego? 20 tysięcy

Post autor: Wiesław » 21 lis 2017, 17:34

Zamierzam postarać się o kredyt gotówkowy. Chcę wyremontować mieszkanie. Zastanawiam się, jakie dokumenty powinienem przygotować starając się o kredyt gotówkowy? Czy muszę prosić o jakieś dokumenty z kadr, czy wystarczy umowa o pracę i dowód osobisty?

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu gotówkowego? 20 tysięcy

Post autor: Bankowiec » 21 lis 2017, 19:41

Przy tej kwocie w większości banków wystarczy oświadczenie + ewentualnie wyciągi z konta bankowego z przelewem wynagrodzenia z 3 ostatnich miesięcy. Oświadczenie i tak będą sami potwierdzać, zakładając że ma Pan względnie pozytywną historię kredytową oraz zdolność do spłaty wnioskowanego kredytu - z jego uzyskaniem nie powinno być większych problemów. Najlepiej oczywiście wnioskować w banku w którym wpływa wynagrodzenie, ewentualnie w takim gdzie mieliśmy już jakieś kredyty. Czy posiada Pan takową relację z którymś z banków?

Misiu
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2017, 20:46

Re: Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu gotówkowego? 20 tysięcy

Post autor: Misiu » 26 lis 2017, 14:22

Zazwyczaj właśnie w banku, do którego wpływa nasze wynagrodzenie, możemy otrzymać te kredyty na oświadczenie. W innych bankach, przy odrobinie szczęścia, też wystarczy oświadczenie oraz wyciągi z konta. Teraz nawet przez internet można otrzymać kredyt na oświadczenie w igotowce bnp paribasa, tylko trzeba zalogować się przez ich system na swoje konto. on z automatu sprawdza wynagrodzenie po tytule przelewu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post