Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z innego kraju? Chcesz się dowiedzieć jak działa wybrany produkt bankowy? Po prostu zapytaj!
Chester
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:38

Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Post autor: Chester » 24 lis 2017, 15:40

Zamierzam wziąć kredyt mieszkaniowy. Sam się na tym słao znam. I zastanawiam się, czy płaca się korzystać z usług doradcy kredytowego? Ile to kosztuje? Czy warto? Czy on wybierze mi najlepszy kredyt, czy taki na którym najwiecej zarobi?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Post autor: Fiesch » 26 lis 2017, 12:47

Zależy na jakiego doradce kredytowego trafisz. Czy warto? To zależy od Ciebie. Ja takie sprawy wolę sam załatwiać i poświęcić czas na chodzenie po bankach, bo wówczas mam wgląd do wszystkiego. Aczkolwiek w Białymstoku znam kilku doradców kredytowych, którzy cieszą się super opinią, bo na prawdę wybierają najlepiej dla klientów, dzięki czemu bardzo dobrze żyje się im z prowizji :)

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Post autor: Bankowiec » 26 lis 2017, 13:39

Jeśli korzystać z doradcy to tylko sprawdzonego - takiego z rekomendacji. W finansach ogólnie funkcjonują dwa typy doradców - taki, który myśli krótkowzrocznie, interesuje go szybki, wysoki zysk. On będzie oferował kredyt na warunkach, na których sam najlepiej zarobi. Tak działają zazwyczaj nowicjusze, amatorzy. Dobry doradca myśli z kolej długofalowo, jego nie interesuje szybki zarobek, a długotrwałe relacje z klientami.

Taki doradca działa z korzyścią dla klienta bo wie, że zadowolony klient go poleci, a dzięki poleceniom w ogólnym rozrachunku zarobi więcej. Szukaj więc doradcy z dobrymi rekomendacjami.

Kowal
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2017, 20:04

Re: Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Post autor: Kowal » 26 lis 2017, 14:05

A jaką firmę polecacie z doradcami kredytowymi? Ja slyszalem dobre i zzle opinie o open finance. tylko wiadomo wlasnie ze tam rozni ludzie pracuja. czy znacie jakiegos dobrego doradce racujacego na terenie warszawy lub w okolicach??

ODPOWIEDZ