Porady dla osób zadłużonych

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Wikusia
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:02

Porady dla osób zadłużonych

Post autor: Wikusia »

Znacie może jakieś miejsca, poradnie, dla osób zadłużonych? Jak wyjść z tych długów? Jak sobie z nimi poradzić psychicznie, jak dogadać się z wierzycielami? Jak po prostu wyjść na prostą!!!! pomocy
Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Porady dla osób zadłużonych

Post autor: Fiesch »

Niestety w Polsce nie istnieją takie poradnie. Ze stresem może Ci pomóc poradzić sobie z nim psycholog, niestety nie pomoże Ci w kwestii wyjścia z długów. Postaraj się znaleźć dodatkową pracę, zaciśnij pasa... i spłacaj, zacznij od zobowiązań tych, które możesz spłacić najszybciej, a następnie te, które największe koszty generują..
maluczki
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2018, 23:08

Re: Porady dla osób zadłużonych

Post autor: maluczki »

To głupie! Powinny być jakieś instytucje państwowe! Przecież tacy ludzie czesto sa sami ze swoimi problemami
Louis
Posty: 11
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:03

Re: Porady dla osób zadłużonych

Post autor: Louis »

Ale kogo to jest wina? To wina przecież tych osób, a nie kogoś innego.. nie rozumiem Twojego oburzenia..
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post