Jak wyjść z długów komorniczych?

Jak poradzić sobie z windykacją lub komornikiem? Tutaj dowiesz się ile komornik może potrącić Ci z pensji, emerytury, renty. Jak porozumieć się z wierzycielem. Poznaj swoje prawa i dowiedz się co może komornik.
Richard
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:14

Jak wyjść z długów komorniczych?

Post autor: Richard » 26 lut 2018, 11:04

Czy może ktoś mi powiedzieć, w jaki sposób mogę wyjść z długów komorniczych? MAm komornika za kredyty w banku, wszystko jest u komornika. Kwota to prawie 50 000 złotych, a dodatkowo jeszcze komornik pobiera prowizje od kazdej wpłaty.. komornik pobiera mi 800 zł miesięcznie z wypłaty, czy mogę się starać o umorzenie części zadłużenia??

Ufoludek
Posty: 12
Rejestracja: 15 gru 2017, 16:19

Re: Jak wyjść z długów komorniczych?

Post autor: Ufoludek » 27 lut 2018, 14:11

O umorzenie części zadłużenia możesz starać się jedynie u wierzyciela, który na zlecił "windykację" komornikowi. Komornik nic Ci nie umorzy sam z Siebie, nie może tego zrobić. Spróbować zawsze możesz, uzasadnij swoją sytację finansową oraz musisz wtedy mieć jakąś większą wpłatę, żeby w ogóle chcieli coś umorzyć...

Mikale
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:28

Re: Jak wyjść z długów komorniczych?

Post autor: Mikale » 27 mar 2018, 21:23

Nie gadaj głupot, bo komornik może cześć kosztów komorniczych umorzyć. Ale robią to tylko w wypadku, kiedy spłacasz CAŁOŚĆ zadłużenia na raz, albo bardzo szybko. W innym wypadku, raczej tego nie robią..

ODPOWIEDZ