Ile czeka się na decyzję kredytową PKO BP

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Janek82
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:26

Ile czeka się na decyzję kredytową PKO BP

Post autor: Janek82 » 23 lut 2018, 10:22

Złożyłem wniosek o kredyt gotówkowy na kwotę 30 000 złotych w oddziale PKO BP. Czy może mi ktoś powiedzieć, kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi na temat tego, czy kredyt został przyznany, czy nie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Karen
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:27

Re: Ile czeka się na decyzję kredytową PKO BP

Post autor: Karen » 23 lut 2018, 11:54

To zależy, jeśli złożyłeś wniosek dziś lub wczoraj, to możliwe, że decyzja będzie dopiero w poniedziałek. Czwartek/piątek to najgorsze dni na składanie wniosków, bo zazwyczaj jest ich najwięcej. Ale myślę, że maks w poniedziałek albo może i nawet dziś będziesz miał decyzję, ja nastawiałbym się na poniedziałek. Jak masz kontakt z pracodawcą albo księgową, to poproś, żeby Ci powiedzieli, kiedy analityk zadzwoni z banku do nich, bo po potwierdzeniu dochodów zazwyczaj decyzje wydawane są od razu

Koldunek
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:32

Re: Ile czeka się na decyzję kredytową PKO BP

Post autor: Koldunek » 13 mar 2018, 14:46

Przy takiej kwocie wniosek w ciągu doby (o ile to dni robocze) powinien być rozpatrzony. Zakładam, że decyzję już otrzymałeś, więc ile czekałeś?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post