Czy mogę złożyć wniosek o kredyt studencki w połowie roku?

Jesteś studentem? Szukasz sposobu na sfinansowanie swoich wymarzonych studiów? Tutaj dowiesz się wszystkiego o kredycie studenckim!
Prawda
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:16

Czy mogę złożyć wniosek o kredyt studencki w połowie roku?

Post autor: Prawda » 12 lut 2018, 21:10

Wiem, że termin składania wniosków o kredyt studencki minął w październiku, ale chciałem się zapytać czy istnieje sznasa, w którymś z banków, żebym mógł złożyć wniosek o kredyt studencki teraz? Od połowy roku? Sytuacja finansowa rodziny znacznie się pogorszyła i te środki by mi się przydały..

Placzek12
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:19

Re: Czy mogę złożyć wniosek o kredyt studencki w połowie roku?

Post autor: Placzek12 » 13 lut 2018, 23:01

Niestety, ale nie ma takiej możliwości. Wnioski o kredyt studencki przyjmowane są do 20 października jedynie i nie ma "drugich" rekrutacji w ciągu roku.

Wiencej
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:20

Re: Czy mogę złożyć wniosek o kredyt studencki w połowie roku?

Post autor: Wiencej » 14 lut 2018, 14:10

Wnioski o kredyt studencki przyjmowane są tylko i wyłącznie do 20 października lub listopada (chyba października). Decyzje i wypłata pieniędzy odbywa się na przełomie stycznia i lutego. Nie ma możliwości wniesienia o kredyt studencki po tym terminie.

Tiplog
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:26

Re: Czy mogę złożyć wniosek o kredyt studencki w połowie roku?

Post autor: Tiplog » 28 lut 2018, 12:24

Wnioski o kredyt studencki można składać tylko do 20 października, tak samo jest w każdym roku.

Donald
Posty: 20
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:01

Re: Czy mogę złożyć wniosek o kredyt studencki w połowie roku?

Post autor: Donald » 01 kwie 2018, 11:13

I na decyzję czeka się do lutego prawie, trochę chory ten system, szczególnie jeśli chodzi o studentów, którym faktycznie te pieniądze umożliwiają studiowanie.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post