Najtansza pozyczka pozabankowa

Nie możesz otrzymać kredytu w banku? Szukasz pożyczki pozabankowej? Zastanawiasz się którą firmę wybrać? Poznaj opinie i oceny klientów.
Falubaz
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:15

Najtansza pozyczka pozabankowa

Post autor: Falubaz » 08 lut 2018, 18:47

Gdzie polecacie pożyczkę pozabankową? Obecnie nie mam żadnych zobowiązań, ale miałem wypowiedziany kredyt 2 lata temu i w banku nie mam szans. Obecnie zarabiam 1900 złotych na umowę o pracę, potrzebuję 8 000 złotych, czy mam szansę gdzieś otrzymać taką pożyczkę? Wiem, że są drogie, ale najtańszą w tych drogich?:P

Tyler
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:16

Re: Najtansza pozyczka pozabankowa

Post autor: Tyler » 10 lut 2018, 21:24

Nie wiem, czy dostaniesz 8000 złotych, ale w Providencie masz szansę. Tam polecam opcję przelew - pożyczka na konto, splacana przelewami. Jest najtańszą opcją w Providencie. W sumie taka pożyczka nie jest o wiele droższa niż kredyt w banku - tylko jak napisałem, nie wiem, czy 8k przy 1 pożczce dostaniesz.

pstrag
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:11

Re: Najtansza pozyczka pozabankowa

Post autor: pstrag » 02 maja 2018, 2:11

W opcji przelew na pewno nie dostanie 8000 złotych, nie ma takiej opcji. Nie ma takiej opcji przy pierwszej pożyczce nawet z obsługą domową. W Providencie przy pierwszej otrzymasz może 3-4 tysiące złotych, ale jak ją będziesz spłacał regularnie, po 12 tygodniach zaproponują Ci kolejną i pewnie wyższą.

ODPOWIEDZ