Pozyczka bez bik oraz krd

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Ironman
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:45

Pozyczka bez bik oraz krd

Post autor: Ironman » 31 sty 2018, 22:28

Potrzebuję 6000 złotych pożyczki. Nie mam niestety szansy na kredyt w banku, więc pozostają mi jedynie pożyczki pozabankowe. Mam wpis w KRD (kredyt wypowiedziany oraz tmobile - mobilny internet), a także w BIK za kredyt. Czy mam szansę, gdzieś otrzymać pożyczkę 6 k? Nie mam eszcze komornika

Benefit
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:14

Re: Pozyczka bez bik oraz krd

Post autor: Benefit » 04 lut 2018, 23:44

ProfiCredit reklamuje się, że pierwsza pożyczka do 25k, ale nie polecam tej firmy... Polecić mogę Providenta, drogo, ale w obsłudze domowej będziesz miał na 6k szansę, pod warunkiem, że będziesz mógł swoje wynagrodzenie udokumentowac.

Monte
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:07

Re: Pozyczka bez bik oraz krd

Post autor: Monte » 30 kwie 2018, 22:35

W Providencie przy pierwszej pożyczce, nawet przy umowie o pracę, może być cięzko na 6000 złotych. Przy drugiej, czy trzeciej pożyczce, jeśli wcześniejsze spłacane były w terminie, to będzie spoko, ale jeśli nie, to nie ma szansy. Możesz wnioskować o 6000 złotych, najwyżej dostaniesz niższą ofertę

ODPOWIEDZ