Jak długo idzie przelew z PKO do BZWBK

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
Cebula
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:33

Jak długo idzie przelew z PKO do BZWBK

Post autor: Cebula » 26 sty 2018, 12:48

Czy może mi ktoś powiedzieć, czy to możliwe, że przelew z PKO BP do BZWBK idzie dłużej, niż 3 dni robocze? Znajomy wisi mi kasę i wydaje mi się, że po prostu leci w kulki... bo chyba przelew dluzej niz 3 dni isc nie moze??

Helpp
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:40

Re: Jak długo idzie przelew z PKO do BZWBK

Post autor: Helpp » 26 sty 2018, 17:02

Niech wyśle Ci potwierdzenie w PDFIE. Jeśli nie było żadnej przerwy technicznej, a nie było, bo sprawdziłem, przelew idzie maksymlanie DOBĘ w dni robocze. Wysłany w piątek dojdzie w poniedziałek, w poniedziałek, to we wtorek itp... ściema jak dla mnie

Korol
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:34

Re: Jak długo idzie przelew z PKO do BZWBK

Post autor: Korol » 27 lut 2018, 18:50

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby przelew szedł dłużej, niż jeden dzień roboczy. Tak jak mówił przedmówca, wysłany nie ważne, o której godzinie w poniedziałek na przykład, dojdzie we wtorek, jeśli jest to dzień normalny, pracujący.

Aleks
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:27

Re: Jak długo idzie przelew z PKO do BZWBK

Post autor: Aleks » 27 mar 2018, 17:34

Przelew nie idzie więcej, niż jedną dobę roboczą. Tak jak mówił przedmówca, jeśli w poniedziałek, musi dojść we wtorek. Wyjątkiem może być sytuacja, jeśli była awaria techniczna, w którymś z banków. Ewentualnie, jeśli wtorek, to dzień wolny od pracy, to wtedy musi dojść w środę..

ODPOWIEDZ