Ubezpieczenie przy kredycie gotowkowym czy sie oplaca?

Dyskusje dotyczące szeroko pojętych ubezpieczeń, w szczególności ubezpieczenia kredytów oraz transakcji finansowych.
Klucha
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:26

Ubezpieczenie przy kredycie gotowkowym czy sie oplaca?

Post autor: Klucha » 24 sty 2018, 21:50

Ogolnie, jaka jest zasada. Czy opłaca się rezygnować z ubezpiecznia w czasie kredytu? która opcja jest bardziej opłacalna. rezygnecja z ubezpieczenia, czy pozostac przy tym ubezpieczeniu. zgodzilismy sie na ubezpieczenie, bo balismy sie, ze nie dostaniemy kredytu

makro
Posty: 37
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:30

Re: Ubezpieczenie przy kredycie gotowkowym czy sie oplaca?

Post autor: makro » 25 sty 2018, 17:45

Zależy od zdolności kredytowej. Banki nie mogą Tobie wcisnąć ubezpieczenia na chama według prawa. Ale jeśli go nie weźmiesz, mogą odmówić Ci kredytu legalnie. Weźmiesz ubezpieczenie, mniejsza marża i oprocentowanie, dochodzi koszt ubezpieczenia, nie weźmiesz, wyższe ubezpieczenie i wieksza marża. Co się opłaca? Zależy od indywidualnej oceny.

Gonciarz
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:15

Re: Ubezpieczenie przy kredycie gotowkowym czy sie oplaca?

Post autor: Gonciarz » 08 lut 2018, 19:48

Ja byłem w takiej sytuacji, że musiałem wziąć ubezpieczenie, bo zdolność miałem na granicy i bez ubezpieczenia nie dostałbym kredytu niestety... więc musiałem wziąć, ale znajomy mówił, że u nigo, gdzie on był w lepszej sytuacji, różnica była niewielka, z ubezpieczeniem było drożej, ale tylko trochę i wiadomo, jak coś się stanie- może z niego skorzystać zawsze : )

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post