Jak kupić kryptowaluty?

Dyskusje na tematy nie koniecznie związane z kredytami lub szeroko pojętymi finansami. Jeśli Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych działów, zadaj je tutaj.
Trevor
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2018, 11:19

Jak kupić kryptowaluty?

Post autor: Trevor » 24 sty 2018, 15:05

Chciałbym się zacząć bawić kryptowalutami. Nie żadnymi zawrotnymi kwotami, ale może coś później zarobie jak nauczę się na małych kwotach. Możecie mi powiedzieć, od czego mogę zacząć?

Kaloria
Posty: 35
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:30

Re: Jak kupić kryptowaluty?

Post autor: Kaloria » 25 sty 2018, 17:58

Błagam. W interenecie ma 70 kilo informacji na ten temat, zaśmiecasz forum tylko.

admin
Administrator
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2017, 16:40

Re: Jak kupić kryptowaluty?

Post autor: admin » 02 lut 2018, 6:36

Na forum kredytowym jak najbardziej powinna znaleźć się taka informacja i rzeczowa dyskusja. Proszę nie odsyłać użytkownika do innych serwisów, a rzeczowo odpowiedzieć na zadane pytanie.

silka
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2018, 0:31

Re: Jak kupić kryptowaluty?

Post autor: silka » 04 lut 2018, 23:29

Istnieją w Warszawie stacjonarne kantory oraz kantory online - jednak tutaj zakup będzie najdroższy. Są specjalne giełdy, gdzie można kkupić i sprzedać bitcoiny oraz inne kryptowaluty, i tutaj będzie najtaniej. Niestety nie doradzę Ci nazwy żadnej z tych miejsc, bo nie korzystam i moje polecenie byłoby bez wartościowe.

Promo
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:14

Re: Jak kupić kryptowaluty?

Post autor: Promo » 05 lut 2018, 16:08

Czy ktoś z Was może rozważał zakup Kryptowaluty i chciałby pogadać na ten temat? Nie chcę inwestować dużych środków, bo się boję, ale chciałbym kupić np. za 1000 złotych i zobaczyć, co się z tym stanie, a zawsze jak ktoś będzie zaczynał też, to raźniej? Jak coś to dajcie znać, będę sprawdzał wątek

ODPOWIEDZ