Czy Alior Bank nie widzi chwilówek?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Paralotnik
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2018, 11:15

Czy Alior Bank nie widzi chwilówek?

Post autor: Paralotnik » 23 sty 2018, 11:47

Czy to prawda, żę Alior Bank nie widzi chwilówek w raporcie BIK? Bo PKO i PEKAO odmowili mi kredyty ze wzgledu na chwilowki. chce sprobowac w Aliorze skoro ich nie widzi, alenie chce walic zapytan jak glupi. , wiec czy alior widzi chwilowki czy nie?

KredytyNest
Posty: 57
Rejestracja: 11 sty 2018, 0:52

Re: Czy Alior Bank nie widzi chwilówek?

Post autor: KredytyNest » 24 sty 2018, 2:42

Każdy bank "zasysa" z BIK te same informacje, ale każdy inaczej je analizuje w kontekście konkretnego wniosku kredytowego

Samuel
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:14

Re: Czy Alior Bank nie widzi chwilówek?

Post autor: Samuel » 20 mar 2018, 12:10

Podobno Alior Bank nie widzi chwilówek. Ale ile w tym prawdy, nie wiem. Ogólnie widzisz, jeśli chwilówki brane są na konto w Aliorze, wtedy analityk banku zobaczy to i tak.

Daipers
Posty: 15
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:34

Re: Czy Alior Bank nie widzi chwilówek?

Post autor: Daipers » 29 mar 2018, 16:46

Alior Bank niby nie reaguje na chwilówki, ale jeśli wypłacane są na rachunek bankowy w Aliorze, analityk może na to zwrócić uwagę.

Januszek
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:03

Re: Czy Alior Bank nie widzi chwilówek?

Post autor: Januszek » 02 kwie 2018, 13:51

Nie wydaje mi się, chociaż w wielu miejscach jest informacja, że Alior nie widzi chwilówek. Tylko na dobrą sprawę, czemu tak miałoby być? Przecież pobierają taki sam raport, jak wszyscy inni, to czemu niby chwilówek mieliby nie widzieć?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post