Jak sprawdzić BIK

Tutaj dowiesz się jak powstaje Twoja historia kredytowa i czy da się ją poprawić. Czy da się usunąć wpis do BIK? Forum o Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurze Informacji Gospodarczej - BIG.
Tiger02
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2017, 7:21

Jak sprawdzić BIK

Post autor: Tiger02 » 23 lis 2017, 14:20

Miałem kilka kredytów gotówkowych na nieduże kwoty, które już spłaciłem. bylem w banku zeby zlozyc wniosek o kredyt na samochod i pracownik powiedzial ze przez bik wniosek zostal odrzucony. jak mam sprawdzic bik? pracownik w banku nie chcial mi go pokazac tego raportu

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jak sprawdzić BIK

Post autor: Fiesch » 24 lis 2017, 1:13

Nie napisałeś, czy kredyty były spłacane regularnie. Jeśli tak, to może któryś z kredytów nie został poprawnie zamknięty - w BIK. Tak się zdarza. Zatem, albo wejdź na stronę bik.pl i tam masz instrukcję lub jeśli masz konto w PKO, PEKAO, Idea Banku, PBS Bank, to możesz pobrać raport BIK przez bankowość elektroniczną.

Tiger02
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2017, 7:21

Re: Jak sprawdzić BIK

Post autor: Tiger02 » 26 lis 2017, 13:20

Pobrałem raport pokazuje ze mam 357 punktów. są wszystkie opoznienia pokazane, co teraz? czy da sie z tym wziac jakiś kredyt przy takiej punktacji? bo ja juz nie wiem sam

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jak sprawdzić BIK

Post autor: Bankowiec » 26 lis 2017, 13:43

Bardzo słaba punktacja. Obawiam się, że niewiele będzie można tu zrobić, jedyne wyjście to popracować nad unormowaniem sytuacji. Ile dni wynosi największe opóźnienie?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post