jakie dokumenty potrzebne sa do kredyty gotowkowego

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Paulus
Posty: 9
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:17

jakie dokumenty potrzebne sa do kredyty gotowkowego

Post autor: Paulus » 26 gru 2017, 1:11

zamierzam wziac pierwszy kredyt gotowkowy w swoim zyciu. Co dziwne, nie mam nawet konta w banku, bo cale zycie pracodawca wyplacal mi pieniadze do reki, od kad zaczalem u niego pracowac. jakie dokumenty potrzebuje, zeby wziac kredyt, co mam wziac od szefa, jakie dokumenty? mam umowe o prace

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: jakie dokumenty potrzebne sa do kredyty gotowkowego

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 13:29

Weź ze sobą umowę o pracę, dowód osobisty i te kwitki potwierdzające wydanie gotówki (wynagrodzenia odebranie). Prawdopodobnie bank i da Ci swój dokument do wypełnienia przez pracodawcę, tj zaświadczenie o zatrudnieniu. Lub możesz wziąć zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy, ale nie zawsze bank chce z tego korzystać, wolą na swoim druku.

Lotnik
Posty: 11
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:13

Re: jakie dokumenty potrzebne sa do kredyty gotowkowego

Post autor: Lotnik » 19 mar 2018, 13:26

Skoro nie dostajesz kasy na konto, będziesz musiał wziąć od pracodawcy zaświadczenie o dochodach, na druku banku.

Katarynka
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:04

Re: jakie dokumenty potrzebne sa do kredyty gotowkowego

Post autor: Katarynka » 04 kwie 2018, 11:02

Jeśli kwota kredytu nie jest duża, to wystarczy dokument tożsamości i zaświadczenie o zarobkach na dokumencie banku wypełnione przez pracodawcę lub księgowość firmy.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post