Kredyt gotówkowy bez umowy o pracę

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
DzikaKobra
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2017, 11:28

Kredyt gotówkowy bez umowy o pracę

Post autor: DzikaKobra » 23 gru 2017, 20:01

?Jakiś bank udziela kredytów dla ludzi co nie pracuja na umowe o prace? Pracuje na czarno, zarabiam kolo 1900 zlotych. Potrzebuje 5 000 złotych. Boje sie korzystac z providentow i bociano bo co czytalem na necie to maja wszystko straszne opinie. W jakim banku mam szanse na kredyt w takiej kwocie?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Kredyt gotówkowy bez umowy o pracę

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 12:48

Żaden bank w Polsce nie udzieli Ci kredytu ani żadnego produktu kredytowego jeśli nie posiadasz stałych dochodów. Nie posiadasz takich, bo praca na czarno nie jest uznawana. Żaden bank nie udzieli Ci kredytu. Gdybyś miał umowę zlecenie lub umowę o dzieło, to inna bajka, lecz w tej sytuacji - nie ma szansy. Provident nie jest straszny, jeśli spłacasz wszystko w terminie. Jest jednak dużo droższy od kredytu w banku, chyba, że skorzystasz z opcji w przelewie. Provident uznaje zarobki na czarno.

Miszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2018, 11:27

Re: Kredyt gotówkowy bez umowy o pracę

Post autor: Miszek » 24 sty 2018, 16:02

A co w przypadku jeśli mogę wziąć kredyt na klik i w oświadczeniu skłamie, co mi grozi?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post