Nie mam na rate kredytu gotokowego co sie stanie

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Student
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2017, 16:18

Nie mam na rate kredytu gotokowego co sie stanie

Post autor: Student » 26 lis 2017, 16:23

Miałem zapalenie płuc i 2 tygodnie leżałem w domu i nie chodziłem do pracy. pracuje na umowe zlecenie i zarabiam w akordzie. niestety nie posiadam oszczednosci, a zbliza sie termin raty, ktory wypada na 4 grudnia. co moge zrobic w tej sytuacji? nie mam od kogo pozyczyc pieniedzy niestety

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Nie mam na rate kredytu gotokowego co sie stanie

Post autor: Fiesch » 26 lis 2017, 18:56

Jeśli nie zapłacisz raty w terminie, bank zacznie naliczać odsetki. Po kilu dniach dostaniesz wezwanie do zapłaty, za które też policzą pieniądze. Dodatkowo sms i ew. telefon od pracownika banku. Jeśli nie zapłacisz w sumie 4 rat umowa zostaje wypwiedziana. Jak najszybciej, czyli jutro - w poniedzialek, powinieneś iść do banku i złożyć podanie o wakacje kredytowe (jeśli masz taką ofertę) lub o zawieszenie spłaty. Bank nie musi się na to zgodzić. Jeśli się zgodzi, to będziesz musiał też za to zapłacić, bo będzie musiał być sporządzony aneks do umowy. W mBanku taka przyjemność kosztuje 70 złotych

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Nie mam na rate kredytu gotokowego co sie stanie

Post autor: Bankowiec » 03 gru 2017, 14:15

Miałem zapalenie płuc i 2 tygodnie leżałem w domu i nie chodziłem do pracy.
Jeśli masz na to jakiś papier (kartę leczenia szpitalnego, wypis ze szpitala, itp) to możesz to przedłożyć w banku we wniosku o wakacje kredytowe.
zbliza sie termin raty, ktory wypada na 4 grudnia
Kiedy najwcześniej byłbyś w stanie opłacić tą ratę?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post