czy mam zdolność na 30 tysięcy?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Angela
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2017, 14:39

czy mam zdolność na 30 tysięcy?

Post autor: Angela » 26 lis 2017, 14:53

Zarabiam 2100 złotych netto miesięcznie, mieszkam z rodzicami i pracuję na umowę o pracę na czas nieokreślony. mam 23 lata, czy mam szansę na tak duży kredyt? Chciałbym za to otworzyć swój salon fryzjerski. Nie mam szansy niestety na dotację z urzedu pracy :(. Czy jakiś bank udzieli mi takiej pożyczki duzej??

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: czy mam zdolność na 30 tysięcy?

Post autor: Fiesch » 26 lis 2017, 19:02

Tak, masz zdolność na kredyt w tej wysokości. Poza tym, może warto rozejrzeć się czy urząd wojewódzki lub urząd pracy nie rozdają od przyszłego roku dotacji?: ). Zawsze to kasa za darmo, jeśli nie zamkniesz działalności przez rok lub dwa lata :)

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: czy mam zdolność na 30 tysięcy?

Post autor: Bankowiec » 01 gru 2017, 12:22

Dokładnie, powinnaś według mnie posłuchać rady Fiescha i w pierwszej kolejności przeszukać dostępne formy dotacji. Jeśli sama nie wiesz od czego zacząć to można skorzystać z pomocy jakiegoś specjalisty, sporo firm oferuje tego typu usługi. Dotacje oferuje nie tylko Urząd Pracy ale i inne instytucje rządowe.

To są praktycznie pieniądze za darmo bylebyś utrzymała działalność przez rok/dwa, korzystając w tym czasie również z różnego rodzaju ulg dla nowootwartych działalności.

Ryzyko masz niewielkie, a przy kredycie - pomyśl co by się stało gdyby biznes nie wypalił? Kasa wyrzucona w błoto i jeszcze drugie tyle trzeba do banku oddać.

ODPOWIEDZ