Zaległość w spłacie w providencie co robic

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Berlinek
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2017, 14:38

Zaległość w spłacie w providencie co robic

Post autor: Berlinek » 26 lis 2017, 14:47

mam zaleglosci w splacie w providencie, prawie 8 tygodni zaleglych. pracownik jest bardzo nie uprzejmy i grozi mi swoim kierownikiem, ze on przyjdzie z komornikiem. grozi mi tez, ze moi sasiedzi dowiedza sie o moich dlugach. splacam ile moge, male kwoty, bo czasami 10-15 zlotych tygodniowo, a rata wynosi 90 zlotych i nie wiem co robic...

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Zaległość w spłacie w providencie co robic

Post autor: Bankowiec » 26 lis 2017, 15:41

pracownik jest bardzo nie uprzejmy i grozi mi swoim kierownikiem, ze on przyjdzie z komornikiem
Bujda na resorach. Do Komornika potrzebny jest prawomocny wyrok Sądu, a nie widzimisię jakiegoś pracownika z kierownikiem.
grozi mi tez, ze moi sasiedzi dowiedza sie o moich dlugach.
Złamanie tajemnicy bankowej jest karalne. Poinformuj go o tym, choć pewnie dobrze o tym wie, próbuje jedynie wywrzeć na Tobie presję.
splacam ile moge, male kwoty, bo czasami 10-15 zlotych tygodniowo, a rata wynosi 90 zlotych i nie wiem co robic...
Dobrze, że spłacasz cokolwiek, a nie chowasz głowy w piasek. Zadzwoń na infolinię Providenta (lub napisz do nich maila) z prośbą o zaprzestanie obsługi domowej, to jest najdroższy z możliwych wariantów pożyczek Providenta. Zapytaj również czy jest możliwość rozłożyć całość na jeszcze mniejsze raty.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Zaległość w spłacie w providencie co robic

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 18:50

@Bankowiec, nie da się w Providencie zrezygnować z obsługi domowej - tak mi się zdaje. Tak jak pisałeś, trzeba spłacać ile się da i tyle. Poza tym, tak jak pisał Bankowiec wszystko.

ODPOWIEDZ