Konsolidacja chwilowek

Połącz kilka kredytów w jeden. Tutaj dowiesz się gdzie najszybciej dostaniesz kredyt konsolidacyjny.
Anna79
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:56

Konsolidacja chwilowek

Post autor: Anna79 » 20 lis 2017, 20:39

Dobry wieczor, czy mam szanse na konsolidacje chwilowek zarabiajac minimalna krajowa, umowa na czas nieokreslony? Chwilowki na laczna sume 7500 zl, wiekszosc po terminie, najdluzsze prawie 2 tygodnie. Prosze o pomoc. Nie mam na kogo liczyc, jestem wdowa mieszkam sama z corka.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Konsolidacja chwilowek

Post autor: Fiesch » 20 lis 2017, 21:26

Niech Pani nie korzysta z żadnej konsolidacji w instytucjach pozabankowych! Wyjdzie to Pani drożej, a dodatkowo pogorszy Pani swoją sytuację. Proszę przeczytać to, co napisałem w Pani poprzednim poście. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem w tej sytuacji, byłoby wzięcie kredytu w banku z małą ratą miesięczną np. na 7.500 złotych, przy 48 ratach wyjdzie Pani pewnie koło 12 tysiecy do spłaty, ale raty będą po 300 złotych miesięcznie (wyliczone na oko, więc proszę się nie sugerować, że to dokładne kwoty). I żadnych więcej chwilówek!!

Anna79
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:56

Re: Konsolidacja chwilowek

Post autor: Anna79 » 22 lis 2017, 19:10

Nie chce wiecej chwilowek, nie chce miec z nimi do czynienia. Chcialabym dostac kredyt w normalnym banku z ratami zeby moc splacic te chwilowki.

Tylko czy mam szanse? Te opoznienia na chwilowkach mnie martwia bo pewnie gdybym chciala kredyt w banku to bank to zobaczy i moje szanse zmaleja do zera? :cry: Juz myslalam nawet nad jakims providentem bo tam drogo bo drogo ale na raty daja chociaz a nie tak jak chwilowki ze z gory trzeba kilka tysiecy wylozyc na jeden raz.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Konsolidacja chwilowek

Post autor: Fiesch » 23 lis 2017, 13:20

Mówi Pani, że nie chce Pani żadnych chwilówek więcej i proszę się tego trzymać.

Czy te chwilówki, to Pani jedynie finansowe obciążenia w tym momencie? Czy kiedyś została Pani wpisana do jakiegokolwiek rejestru dłużników? Za rachunki czy inne? Jeśli nie, to chwilówki mogły nie zdążyć jeszcze zaktualizować informacji w BIKU, wówczas miała by Pani szansę.

Dalej -
Provident - może to nie być złe rozwiązanie. ALE - w Provident przy pierwszej pożyczce nie udzieli Pani tak dużej pożyczki raczej. Chociaż może Pani spróbować. Tylko, błagam. Provident będzie rozwiązaniem w sytuacji TYLKO jeżeli pozwoli Pani pożyczka pokryć WSZYSTKIE zobowiązania i jedynym pozostałym zobowiązaniem będzie Provident. Jeśli jest inaczej - proszę nie brać, bo to będzie gwóźdź do trumny.
Jeśli chce Pani Providenta - proszę brać opcję w PRZELEWIE. Pożyczka jest o wiele tańsza wówczas. DUŻo DUŻO tańsza.

Smutna82
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2017, 9:54

Re: Konsolidacja chwilowek

Post autor: Smutna82 » 26 lis 2017, 10:40

Ania Twoje dlugi nie sa duze , wiele bym dala zeby miec takie a mam prawie 60 tysiecy i zarabiam niewiele wiecej niz ty. Nie bierz chwilowek bo to jest gwozdz do trumny, mnie pograzyly wlasnie chwilowki, z kredytami jakos bym dala rade. Ale co zrobic czlowiek madry po czasie. Ucz sie na moich bledach.

Ewunia
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2017, 7:22

Re: Konsolidacja chwilowek

Post autor: Ewunia » 26 lis 2017, 13:36

pani anno! Trzymam kciuki za Panią aby Pani udało się wyjść z długów! Szkoda życia na długi!! Może warto poszukać dodatkowej pracy? Zawsze to dodatkowa gotowka do splaty długow

Paczek
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2018, 20:56

Re: Konsolidacja chwilowek

Post autor: Paczek » 03 wrz 2018, 20:37

Czy udało się Pani wyjść z długów????

ODPOWIEDZ