Jeden negatywny wpis do 60 dni w BIK - gdzie kredyt?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Mieszczuch
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:04

Jeden negatywny wpis do 60 dni w BIK - gdzie kredyt?

Post autor: Mieszczuch » 24 lis 2017, 15:13

Gdzie mogę otrzymać kredyt gotówkowy w wysokości 23 000 złotych, po tym jak rok temu mialem jedno opóźnienie do 60 dni w spłacie kredytu, który jest już spłacony. Zarabiam 2200 netto, mieszkam z rodzicami. Gdzie otrzymam kredyt z tym jednym wpisem?;/

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jeden negatywny wpis do 60 dni w BIK - gdzie kredyt?

Post autor: Fiesch » 24 lis 2017, 20:33

Przy jednym wpisie negatywnym masz szansę na kredyt. Będzie z pewnością droższy i wyżej oprocentowany, ale masz szansę. W tym celu wybrałbym się jednak do doradcy finansowego. Bowiem tutaj trzeba zrobić kredyt na odstępstwo. Może isę udać i bez tego, ale nie w każdym banku. Spróbować możesz Alior, INg i Getin.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jeden negatywny wpis do 60 dni w BIK - gdzie kredyt?

Post autor: Bankowiec » 25 lis 2017, 12:23

Mieszczuch pisze:
24 lis 2017, 15:13
po tym jak rok temu mialem jedno opóźnienie do 60 dni w spłacie kredytu, który jest już spłacony.
Jeśli jest to rzeczywiście do 60 dni i kredyt został spłacony oraz obecna historia kredytowa jest ok to nie powinno być według mnie żadnych problemów z pozytywną decyzją. Poza tym - wpisu tego można się pozbyć cofając zgodę na przetwarzanie danych po wygaśnięciu zobowiązania. Wtedy przejdzie on do części statystycznej BIK i nie będzie widoczny podczas składania zapytań kredytowych.

Serowy1
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2018, 22:16

Re: Jeden negatywny wpis do 60 dni w BIK - gdzie kredyt?

Post autor: Serowy1 » 22 sty 2018, 15:35

A czy wpis do 60 dni da się usunąć z BIK? Wiem, że można dopiero działać po spłacie kredytu, ale czy da się usunąć taki wpis? I jak to zrobić?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post