Czy można dostać kredyt hipoteczny na umowę o praqcę na czas określony?

Planujesz zakup mieszkania? Chcesz poznać swoją zdolność kredytową? Szukasz pomocy przy wyborze kredytu i nie wiesz na co zwrócić uwagę? Tutaj otrzymasz niezbędne informacje.
Niespodzianka
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:16

Czy można dostać kredyt hipoteczny na umowę o praqcę na czas określony?

Post autor: Niespodzianka » 13 maja 2018, 14:16

Czy mam szanse otrzymac kredyt hipoteczny, jeśli pracuję na umowę o pracę, ale na czas określony? Pracuję w firmie od 5 lat. Pierwszą umowę dostałem na 3 lata, kolejną na 10 lat. Umowa na 100% zostanie przedłużona. Umowę mam do 2026 roku.. ale czy mam szanse otrzymac kredyt hipoteczny z taką umową? Raczej nie mam szansy na aneks do umowy i przedłużenie na czas nieokreślony..

automatik
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:10

Re: Czy można dostać kredyt hipoteczny na umowę o praqcę na czas określony?

Post autor: automatik » 23 sie 2018, 10:24

No niestety z tym może być problem. Jeśli jednak znajdzie się dobry doradca kredytowy, nie powinno być większych problemów. Masz już dość długi staż pracy u jednego pracodawcy, więc powinno wystaarczyć to co jest.

Kuleczka
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:22

Re: Czy można dostać kredyt hipoteczny na umowę o praqcę na czas określony?

Post autor: Kuleczka » 09 lis 2018, 8:18

W tych czasach umowa na czas określony nie stanowi większego problemu, jeśli masz już dłuższy staż pracy w banku. Banki też widzą to, że z pracą nie jest szczególnie trudno, szczególnie, jeśli chodzi o wykwalifikowanych pracowników danych branż

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post