Opóźnienie w spłacie Providenta, co dalej?

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Andii15
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:02

Opóźnienie w spłacie Providenta, co dalej?

Post autor: Andii15 » 07 maja 2018, 21:52

Nie jestem w stanie regulować już rat w terminie w Providencie. Spłacam 4 pozyczki w providencie, w sumie 380 złotych rata tygodniowa. Nie jestem już w takiej wysokości w stanie ich regulowac, czy ktoś może mi powiedziec, jco się stanie jak będę pomijał raty, czy koszty będą duże czy nie? Jak to wygląda???

Kwasimodo
Posty: 17
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:27

Re: Opóźnienie w spłacie Providenta, co dalej?

Post autor: Kwasimodo » 23 paź 2018, 21:06

Spłacaj ile możesz, ale spłacaj. Jeśli będziesz spłacać chociaż jakieś rozsądne minimum, po prostu sobie wydłużysz okres spłaty. Oczywiście, przyjdzie do Ciebie jakieś pismo, dostaniesz telefon z centrali, ale nie oddadzą sprawy do windykacji. Będą rosły odsetki, ale nie są one kosmicznie duże.

olowek
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:25

Re: Opóźnienie w spłacie Providenta, co dalej?

Post autor: olowek » 28 paź 2018, 17:46

Kiedyś patrzyłem na te koszty w Providencie. Przecież koszty tych pożyczek są horrendalnie wysokie! Czemu ludzie bierzecie te pożyczki?????? Przecież to jest samobójstwo, oddajecie dwa razy więcej, niż wzięliście!!!

ODPOWIEDZ