Provident sprzedał dług nie wiem komu

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Zadluzony78
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:16

Provident sprzedał dług nie wiem komu

Post autor: Zadluzony78 » 22 mar 2018, 13:28

Tak jak w tytule. Provident sprzedał moją pożyczkę z 2012 roku. Nie odbierałem listów i wyjechałem do innego miasta. Prawie wyszedłem ze wszystkich długów już, ale w Providencie na infolinii Pani powiedziała, że dług został sprzedany i ona nie wie komu. Skąd mogę się dowiedzieć, komu sprzedany został mój dług?

Makafon
Posty: 15
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:16

Re: Provident sprzedał dług nie wiem komu

Post autor: Makafon » 23 mar 2018, 10:27

Przede wszystkim wyślij pismo do Providentu z prośbą o informację dot. sprzedaży długu z potwierdzeniem odbioru po stronie Providentu. Kolejny krok, zanim otrzymasz odpowiedź - pobierz raport z BIK, sprawdź swoje wpisy w KRD i BIG - gdzieś ten dług musi być wpisany.

Aleks
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:27

Re: Provident sprzedał dług nie wiem komu

Post autor: Aleks » 27 mar 2018, 21:14

Sprawdz wszystkie bazy, jak infomonitor, erif, krd, bik - jeśli nigdzie nie ma, to nie wiem..

Januszek
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:03

Re: Provident sprzedał dług nie wiem komu

Post autor: Januszek » 02 kwie 2018, 15:49

Jeśli dług został sprzedany w Providencie muszą wiedzieć komu to sprzedali... nie ma innej opcji.

ODPOWIEDZ