Kredyt gotówkowy ze złym BIK

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Katownik
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:18

Kredyt gotówkowy ze złym BIK

Post autor: Katownik » 28 lut 2018, 9:32

Mam 310 pkt w BIK oraz miałem nie dawno opóźnienia do 83 dni na 3 kredytach. Nie wiem, czy BIK mi spadnie dalej, bo nie dawno opóźnienia znikły i jestem dopiero na bieżąco. Zdolność kredytową mam, bo zarabiam 3000 netto, raty kredytów wynoszą 800 złotych, ale miałem inne, pilne wydatki i nie mogłem raty regulować na czas. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy z taką punktacją dostanę kredyt na 10 000 złotych?

Means
Posty: 26
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:22

Re: Kredyt gotówkowy ze złym BIK

Post autor: Means » 28 lut 2018, 11:53

Na tą chwilę wydaje mi się, że nie masz szansy. Głównie dlatego, żę te opóźnienia były nie dawno, a punktację w BIK masz bardzo małą, więc szansa na to, że uda Ci się otrzymać teraz kredyt w banku na taką kwotę jest bardzo mała.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Kredyt gotówkowy ze złym BIK

Post autor: Fiesch » 01 mar 2018, 20:21

Niestety ta punktacja, jest bardzo niska. Średnia punktów w BIK Polaków to około 380 pkt. Poniżej tej punktacji, możliwy jest kredyt do uzyskania, ale na niższe kwoty oraz jest droższy. Ponadto ze świeżymi opóźnieniami jest tak, że one odstraszają banki. Na Twoim miejscu o kredy starałbym się dopiero za pół roku i to w momencie, kiedy byłyby raty regulowane w terminie.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post