Jak sprawdzić, czy wszystkie chwilówki i długi są spłacone?

Zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z innego kraju? Chcesz się dowiedzieć jak działa wybrany produkt bankowy? Po prostu zapytaj!
Bockhee
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2017, 20:02

Jak sprawdzić, czy wszystkie chwilówki i długi są spłacone?

Post autor: Bockhee » 07 gru 2017, 20:10

Moja mama miała problemy finansowe przez dłuższy czas, o których ani mi, ani bratu nie mówiła. Pozaciągała chwilówki, pożyczki, kredyt w banku. Nie prowadziła żadnej domowej księgowości. Co mogliśmy, pospłacaliśmy, zostało już nie wiele, około 5000 złotych, na które sama chcę wziąć pożyczkę, ale ja ją będę spłacać. Teraz pojawia się moje pytanie, jak sprawdzić, czy mama nie ma nigdzie więcej pożyczek w chwilówkach? Bo chcemy wszystko zamknąć, żeby więcej kosztów dla niej nic nie naliczało i żeby w przyszłości, np za 2 lata nie przyszło pismo, że jest 5 razy więcej do spłaty...

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jak sprawdzić, czy wszystkie chwilówki i długi są spłacone?

Post autor: Bankowiec » 10 gru 2017, 9:20

jak sprawdzić, czy mama nie ma nigdzie więcej pożyczek w chwilówkach?
Aby mieć pewność na 100% trzeba sprawdzić wszystkie dostępne bazy zaczynając od BIK, później BIG Infomonitor, ERIF, KRD - wszędzie istnieje możliwość pobrania 1 darmowego raportu, co powinno wystarczyć aby zrobić wstępne rozeznanie. Gdybyś miała problem z ogarnięciem tego procesu pisz tutaj, pomożemy.

Okruszek
Posty: 10
Rejestracja: 15 gru 2017, 16:11

Re: Jak sprawdzić, czy wszystkie chwilówki i długi są spłacone?

Post autor: Okruszek » 15 gru 2017, 16:15

A czy w darmowym raporcie jest widoczna lista zobowiązań? Bo chyba nie, ale nie jestem pewny

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jak sprawdzić, czy wszystkie chwilówki i długi są spłacone?

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 22:16

Okruszek, tak widoczne są zobowiązania w darmowym raporcie.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post