Czy mogę spłacić szybciej pożyczkę w Providencie?

Nie możesz otrzymać kredytu w banku? Szukasz pożyczki pozabankowej? Zastanawiasz się którą firmę wybrać? Poznaj opinie i oceny klientów.
Animal
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2017, 15:58

Czy mogę spłacić szybciej pożyczkę w Providencie?

Post autor: Animal » 23 lis 2017, 16:06

7 miesięcy temu wzialem pożyczkę w providencie. Obecnie mam już odłożone pieniądze, żeby spłacić ją w całości i zastanawiam się, czy mogę to zrobić tym samym unikając czsci kosztów. Bo jeśli mam zapłacić tyle samo, co płacąc raty co tydzien, to wole miec kase na czarną godzine. Kurcze koszty pozyczki wyszly drugi raz tyle, co wzialem pieniedzy. wzialem 7 tysiecy,, a z obsluga domowa bylo 14 do splaty prawie

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Czy mogę spłacić szybciej pożyczkę w Providencie?

Post autor: Fiesch » 24 lis 2017, 2:05

Na pewno część kosztów obsługi pożyczki CI odejdzie. Ot chociażby koszty obsługi domowej, które są bardzo drogie. Najlepiej będzie, jeśli zgłosisz do konsultanta chęć wcześniejszej spłaty. Wówczas powie Ci dokładnie.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Czy mogę spłacić szybciej pożyczkę w Providencie?

Post autor: Bankowiec » 03 gru 2017, 16:38

Animal pisze:
23 lis 2017, 16:06
Kurcze koszty pozyczki wyszly drugi raz tyle, co wzialem pieniedzy. wzialem 7 tysiecy,, a z obsluga domowa bylo 14 do splaty prawie
No niestety Provident tak właśnie działa, finansuje mobilnych doradców odbijając to sobie w kosztach obsługi domowej, czyli za wszystko płaci klient.

Masz prawo spłacić pożyczkę wcześniej i masz prawo oszczędzić na odsetkach. Najpierw skontaktowałbym się z centralą mailowo lub telefonicznie aby upewnić się co do procedury spłaty bo domowi doradcy nie zawsze prawdę powiedzą - im zależy abyś spłacał do końca, na tym zarabiają.

Kasiulek730
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:14

Re: Czy mogę spłacić szybciej pożyczkę w Providencie?

Post autor: Kasiulek730 » 26 gru 2017, 0:49

Tak, możesz zaoszczędzić na odsetkach w Providencie i na obsłudze domowej i tak jak powiedzial bankowiec, beda probowac mowic ze nie. musisz sie uprzec ze chcesz splacic wcześniej

ODPOWIEDZ