Czy da się założyć konto w zagranicznym banku bez wyjeżdżania z kraju?

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
Czekoladka
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2017, 23:50

Czy da się założyć konto w zagranicznym banku bez wyjeżdżania z kraju?

Post autor: Czekoladka » 01 gru 2017, 23:53

znacie jakies banki za granicĄ, w których da się założyć konto potwierdzają dane jedynie przelewem? Chodzi mi o coś takiego, jak można zrobić w mBanku, że nie trzeba stawiać się w oddziale banku. Będę wdzięczna za wszelkie informacje!!

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Czy da się założyć konto w zagranicznym banku bez wyjeżdżania z kraju?

Post autor: Bankowiec » 02 gru 2017, 18:18

znacie jakies banki za granicĄ, w których da się założyć konto potwierdzają dane jedynie przelewem?
Masz na myśli potwierdzenie wykonane przelewem z polskiego konta?

Możliwość potwierdzenia przelewem w procesie zakładania nowego konta dotyczy tylko kont w ramach jednego i tego samego kraju, dodatkowo od niedawna w Polsce jest wymóg gdzie potwierdzić nowe konto przelewem online można tylko z konta, które zostało założone w tradycyjny sposób (oddział, lub kurier).

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Czy da się założyć konto w zagranicznym banku bez wyjeżdżania z kraju?

Post autor: Fiesch » 03 gru 2017, 16:18

Poza tym, aby założyć konto w którymś z europejskich krajów na pewno potrzebujesz jakiegoś papieru o tym,, że tam przebywasz. W Polsce będąc np. Niemcem też nie założysz konta od tak sobie

Lokki
Posty: 21
Rejestracja: 03 gru 2017, 12:24

Re: Czy da się założyć konto w zagranicznym banku bez wyjeżdżania z kraju?

Post autor: Lokki » 03 gru 2017, 17:32

Czekoladka ja bylem niedawno w UK osobiscie i nie moglem zalozyc konta bo nie mialem potwierdzenia adresu zamieszkania /rachunki za prad, wode, gaz, itp/ wynajmowalem sam pokoj i nie mialem skad miec takich rachunkow. Takze wydaje mi sie ze skoro ja na miejscu nie moglem zalozyc to tym bardziej przez internet sie nie bedzie dalo :roll:

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post