Zmiana terminu obrony

Jesteś studentem? Szukasz sposobu na sfinansowanie swoich wymarzonych studiów? Tutaj dowiesz się wszystkiego o kredycie studenckim!
Gandalfero
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2023, 12:47

Zmiana terminu obrony

Post autor: Gandalfero » 23 mar 2023, 12:57

Cześć, do 31 marca powinienem złożyć dokumenty potwierdzające ukończenie studiów. Aktualnie mam zdane wszystkie przedmioty, złożyłem prace dyplomową i czekam na termin obrony. Kilkukrotnie dowiadywałem się w banku co zrobić w takiej sytuacji. Raz mi odpowiadano, że wystarczy zrobić aneks do umowy, innym razem, że wystarczy złożyć tylko zaświadczenie o byciu studentem z nowym terminem ukończenia. Złożyłem takie zaświadczenie ale niestety okazało się, że muszę złożyć jakieś oświadczenie (nie poinformowano mnie jakie) i pokazać legitymację podbitą do 31 października. Drugim rozwiązaniem jest zrobienie aneksu do umowy co wiąże się z dodatkowymi dokumentami od poręczyciela itd. ale dzięki temu będę miał liczony termin karencji od nowego terminu ukończenia. Ja chcę po prostu zachować stary okres karencji, przynieść w przyszłym miesiącu dyplom. Niestety wygląda mi na to, że w banku PKO BP sami tak naprawdę nie wiedzą co należy zrobić w takiej sytuacji bo za każdym razem otrzymuję inną odpowiedź. Może ktoś wie jak to powinno wyglądać w takiej sytuacji i byłby w stanie mi pomóc? Boję się, że będę musiał spłacać ten kredyt od maja a od października zamierzam iść na studia magisterskie, chciałbym dopiero po tym czasie zacząć spokojnie go spłacać.

ODPOWIEDZ