Umowa o pracę 1 miesiąc a kredyt gotówkowy

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
Herbatnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2017, 19:49

Umowa o pracę 1 miesiąc a kredyt gotówkowy

Post autor: Herbatnik » 17 lis 2017, 21:14

Cześć!

Szukam banku, w którym dostanę kredyt gotówkowy w wysokości 5000 złotych. Pracuję na magazynie od stycznia. Początkowo miałem umowę-zlecenie przedłużaną co 30 dni, natomiast od początku października mam umowę o pracę na rok. Zarabiam 1800 złotych netto. Nigdy nie miałem jeszcze kredytu gotówkowego, ani żadnych zobowiązań, gdzie otrzymam kredyt??? Proszę o szybką odpowiedź.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Umowa o pracę 1 miesiąc a kredyt gotówkowy

Post autor: Fiesch » 17 lis 2017, 21:24

Cześć,

Kwota kredytu gotówkowego o jaki się pytasz nie jest duża, więc praktycznie w każdym banku dostaniesz kredyt bez większych problemów. Banki zazwyczaj wymagają 3-miesięcznego okresu zatrudnienia u jednego pracodawcy wstecz. Mimo, że masz umowę o pracę od jednego miesiąca, to okres zatrudnienia liczy się od stycznia.

Przy takiej kwocie za bardzo nie kombinowałbym i starałbym się o kredyt w banku, w którym masz konto. Możliwe, że dzięki temu, iż wynagrodzenie dostajesz na konto w tym banku dostaniesz jakieś preferencyjne warunki.

Pozdro

Misiu
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2017, 20:46

Re: Umowa o pracę 1 miesiąc a kredyt gotówkowy

Post autor: Misiu » 26 lis 2017, 14:20

Herbatnik na Twoim miejscu, tak jak pisze Fiesch, spróbował bym w banku, w którym masz konto. Ja taki kredyt na taką kwotę dostaję bez problemu na klik przez internet. Zobacz sam czy nie masz takich ofert

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post