Jak wyjsc z pętli chwilówek?

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Lisek
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:15

Jak wyjsc z pętli chwilówek?

Post autor: Lisek » 31 sty 2019, 14:48

Wpadłem w pętle chwilówek. Mam ich w sumie 7, kazda na kwotę ponad 1000 złotych. Wszystkie są juz po terminach. Czy ktoś zna jakas firmę, która by mi to skonsolidowała i z rata w wysokości 800 złotych bym spłacał? Wszystkiego jest na około 16 tysięcy zlotych

Betonik
Posty: 24
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:20

Re: Jak wyjsc z pętli chwilówek?

Post autor: Betonik » 19 kwie 2019, 11:48

Raczej żadnej firmy nikt Ci nie poleci, bo takie firmy nie istnieją. te, co się reklamują, to zwykłe oszustwo. Polecam dogadać się z rozłożeniem na raty, i lub ewentualnie wpłacaj po kilka złotych na każdą z poćzyek

realizm
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2022, 12:44

Re: Jak wyjsc z pętli chwilówek?

Post autor: realizm » 22 lip 2022, 10:36

Istnieją różne organizacje które pomagają ludziom. [mod]

Gracjan
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2022, 10:33

Re: Jak wyjsc z pętli chwilówek?

Post autor: Gracjan » 06 wrz 2022, 10:48

Witam. Pomagam z rozwiązywaniem problemów finansowych. Sprawdzam czy działania instytucji finansowych są zgodne z polskim prawem, umarzam zadłużenie oraz chronię przed windykacją. Jeżeli zdarzyło się tak, że wpadłeś/-aś w problemy finansowe związane z zadłużeniem napisz/zadzwoń [mod]. Zbadam Twoją sytuację, przedstawię jak można Ci pomóc i postaram się rozwiązać Twoje problemy.

ODPOWIEDZ