Czy mam szansę otrzymać kredyt gotówkowy na umowę zlecenie?

Oferty banków, porady i opinie. Dowiesz się, w którym banku znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy (konsumpcyjny) oraz gdzie otrzymasz go najszybciej.
olowek
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:25

Czy mam szansę otrzymać kredyt gotówkowy na umowę zlecenie?

Post autor: olowek » 28 paź 2018, 17:44

Pracuję na umowę-zlecenie i zarabiam 2100 złotych. Mieszkam z rodzicami. Pracuję na umowę zlecenie w dużej firmie od 4 lat. Umowę mam przedłużaną co 3 miesiące. Zdarzają się przerwy pomiędzy umowami, ale nie są one długie. Najwyżej tydzień, ale to wtedy zazwyczaj mam "urlop". Średni dochód z ostatniego pitu wyszedł 2090 złotych. Czy mam szansę otrzymać 15 000 złotych kredytu gotówkowego? Jeśli tak, to w jakim banku?

Betonik
Posty: 24
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:20

Re: Czy mam szansę otrzymać kredyt gotówkowy na umowę zlecenie?

Post autor: Betonik » 07 lis 2018, 22:09

Większość banków akceptuje umowy-zlecenie. Wiele z niech jednak wymaga PITU - rozliczenia za poprzedni rok i na podstawie tego własnie wyliczają średni miesięczny dochód (BZWBK-> Santander). Jeśli chodzi o np. Alior Bank - pod uwagę biorą ostatnie sześć miesięcy do wyliczenia średniej. PKO, PEKAO S.A i kilka innych banków akceptują umowy-zlecenia.

Snikers
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:03

Re: Czy mam szansę otrzymać kredyt gotówkowy na umowę zlecenie?

Post autor: Snikers » 13 lis 2018, 21:25

Sam mam kredyt gotówkowy w Aliorze, wzięty na umowę - zlecenie przedłużaną co miesiąc. Kredyt netto 25 000 złotych, brutoo 32. Niestety bardzo drogi kredyt, choć BIK nie miałem wcale najgorszy. Kredyt wziąłem 3 lata temu. Drogo, ale potrzebowałem i się opłaciło.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post