Kredyt na spłatę zadłużenia

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
Jubileusz
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:18

Kredyt na spłatę zadłużenia

Post autor: Jubileusz » 13 maja 2018, 16:52

Dopadły mnie spore długi, które powstały głównie z kredytów bankowych. Mam ich wiele. Niestety nie radze sobie z nimi. Głównie są to chwilówki, takie jak: Vivus, Wonga, Filarum, NetCredit, Kredito24, Zaplo oraz 2 kredyty jeden w PKO drugi w BZWBK. Dochodzi do tego jeszcze Provident.. wszystkiego jest w sumie 45 000 złotych. Czy mam szansę dostać gdzieś kredyt na spłatę tych zobowiązań?

Kanapkowy
Posty: 23
Rejestracja: 06 maja 2018, 20:58

Re: Kredyt na spłatę zadłużenia

Post autor: Kanapkowy » 10 wrz 2018, 19:52

Dogadaj się z chwilowkami. Powoli je pospłacasz bez większych problemów. Dogadaj się z firmami windykacyjnymi na drobne wpłaty, jeśli chodzi o banki.. komornik zajmie Ci część pensji, jeśli zarabiasz powyżej minimalnej krajowej. Też z bankami możesz się dogadać, wymaga to jednak posiadania gotówki na pierwszą wplatę i musi to być zazwyczaj 20% wartości zadłużenia.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post