Najlepsza karta kredytowa na wyjazd do USA

Jak korzystać z kart kredytowych aby nie popaść w długi? Jak zbudować pozytywną historię kredytową bez żadnych kosztów? Czy karta kredytowa jest w ogóle potrzebna? Tutaj znajdziesz odpowiedzi
Bellamy
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:06

Najlepsza karta kredytowa na wyjazd do USA

Post autor: Bellamy » 08 maja 2018, 18:03

Wyjeżdżam do Stanów Zjednoczonych na okres 5 miesięcy. Z tego co słyszałem, potrzebna jest tam bardzo mocno karta kredytowa, żeby nawet samochód wypożyczyć, bo podobno płatniczą nie da się tego załatwić. Jaka karta kredytowa wyjdzie mi najtaniej w stanach? Chodzi o przewalutowanie, opłaty itp.

Wesolek
Posty: 16
Rejestracja: 06 maja 2018, 21:12

Re: Najlepsza karta kredytowa na wyjazd do USA

Post autor: Wesolek » 17 sie 2018, 7:52

Karty Kredytowe Mastercard w Alior Banku rozliczane są w USD, więc warto tam. Z tym, że przez to, że systemy bankowe w USA są przestarzałe, może się zdarzyć, że kartę Mastercard odrzuci czasem. Z visą takich problemów być nie powinno, ale obecnie w każdym banku są drogie.

Pingi
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:15

Re: Najlepsza karta kredytowa na wyjazd do USA

Post autor: Pingi » 15 mar 2019, 8:08

Korzystałem z karty kredytowej mastercard w USA wydanej przez Bank Zachodni WBK, który teraz jest częścią Santandera. Fakt, że przewalutowanie trochę kosztowało, ale karta działała mi wszędzie. Ogólnie jestem zadowolony, a koszty przewalutowania były akceptowalne.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post