Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
Domino
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2017, 20:52

Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Domino » 20 lis 2017, 21:51

Jaki polecacie bank do przelewu wynagrodzenia pod katem starania sie o kredyt? Mam teraz konto w Pekao i tam przelewana jest pensja ale prawie nic mi to nie daje bo zadnych ofert dla mnie nie maja. Znajomy ma konto w bzwbk i co jakis czas ma propozycje kredytu przez internet bez zadnych dokumentow. Znacie jeszcze jakies inne banki z takimi ofertami?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Fiesch » 20 lis 2017, 22:05

Polecam konto w Banku Zachodnim WBK. Od czasu do czasu, tak jak piszesz, jeśli będziesz miał przelewane wynagrodzenie, otrzymasz ofertę "Na klik" i kredyt czy kartę kredytową będziesz mógł wziąć bez wychodzenia z domu. Jedyna wada tych produktów to to, że kredyty te są dość drogie. Lepszą ofertę dostałbyś w oddziale banku. Pierwsze oferty pojawiają się dopiero po około 3 miesiącach. Pamiętaj też, że to, że otrzymałeś ofertę na klik, nie oznacza, że na pewno otrzymasz kredyt. Ale szansę są duże. Zależy od Twojej historii w BIK.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Bankowiec » 20 lis 2017, 22:42

Domino pisze:
20 lis 2017, 21:51
Znacie jeszcze jakies inne banki z takimi ofertami?
Tak na szybko, z tego co pamiętam oferty na klik przy regularnych wpływach wynagrodzenia na konto posiadają prócz BZ WBK także mBank, ING oraz Millenium. Szczególnie temu ostatniemu bym się przyjrzał gdyż co jakiś czas wypuszczają promocje dla nowych klientów gdzie za otwarcie konta i regularne wpływy gwarantowana jest dodatkowa gotówka. Poza tym Millenium ma jedną z lepszych na rynku aplikacji mobilnych.

Domino
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2017, 20:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Domino » 20 lis 2017, 23:13

Zastanawialem sie na wbk ale maja platne smskody i karta do bankomatu, Millenium nie patrzylem, ale tu w moim miescie nie ma ich oddzialu to chyba odpada. Tak samo jak mbank. Jakies jeszcze inne propozycje?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Fiesch » 20 lis 2017, 23:21

Domino, uczysz się zaocznie? Masz status studenta, czy nie? W BZWBK masz sms kody płatne, ale da się to obejść. Możesz ustawić sobie rachunki bezpieczne, tj takie jak: za prąd, telefon, gaz, bla bla bla i ustawić, że nie będziesz potrzebował do nich sms kodów, będziesz mógł przelać pieniądze bez sms kodów. Karta płatna jest bodajże 2 złotych, ale jak z niej korzystasz to opłata odpada. BZWBK polecam, bo mają też dobrą infolinię, a obecnie też niezły czat, na którym wszystko praktycznie można załatwić.

Domino
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2017, 20:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Domino » 20 lis 2017, 23:46

Tak, studiuje zaocznie od pazdziernika. Najchetniej wlasnie do BZWBK sie sklaniam bo dostep przez internet to jedno ale chcialbym tez zeby oddzial byl bo to zawsze mozna podskoczyc wplate zrobic czy ogolnie jak jakis problem to zalatwic na miejscu. Tylko wolalbym jak najmniej placic za konto a najlepiej wcale jakby sie dalo :) I zeby ta oferta na klik byla jak bede mial przelewane wynagrodzenie.

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Fiesch » 20 lis 2017, 23:50

Skoro jesteś studentem w Banku Zachodnim WBK konto będziesz miał bez opłat do wieku 26 lat. Bo albo wiek, albo wpływ na konto powyżej 1000 złotych z wynagrodzenia. Poza tym, jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, Blikiem możesz wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów, a apka na telefon jest spoko, nie zacina się i większość rzeczy można załatwić :)

Edit: konto nazywa się: Konto<30 (konto mniej niż 30).

Kotel
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:15

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Kotel » 24 lis 2017, 15:21

Ja mam rachunek w Deutsche Banku i jestem w miarę z niego zadowolony :)

Domino
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2017, 20:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Domino » 26 lis 2017, 10:56

A czy wplaty i wyplaty w bzwbk sa darmowe? Chodzi mi o wplaty w oddziale bo znajomy mi pisal ze jak raz zdarzylo mu sie zrobic wyplate w oddziale bo nie mial przy sobie karty to mu policzyli 10 zl za to .

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Jakie konto do przelewu wynagrodzenia?

Post autor: Fiesch » 26 lis 2017, 11:52

O w mordę, faktycznie wprowadzili opłaty za wpłaty i wypłaty z konta, bo chcą dalej obniżyć korzystanie z placówek. W Twoim wyupadku, bo się uczysz i masz mniej niż 26 lat opłata wynosić bedzie 5 złotych.. jeśli byś kase wpłacał we wpłatomacie, to za darmo. Tak samo jeśli bedziesz wypłacał blikiem, co polecam, bo fajna opcja

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post