Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Prowadzisz małe, średnie lub duże przedsiębiorstwo? Założyłeś firmę i potrzebujesz dofinansowania na rozruch? Tutaj dowiesz się, gdzie i jak uzyskać dodatkowe środki.
Szymon
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:06

Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Post autor: Szymon » 08 maja 2018, 20:57

Zamierzam otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą. Jestem po fizjoterapii i chciałbym otworzyć swój gabinet. Mam odłożonych kilka złotych na sprzet, ale potrzebuje koło 22 000 złotych jeszcze na przygotowanie lokalu i zakup sprzetu. Gdzie mam szansę otrzymać taki kredyt??

Paczek
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2018, 20:56

Re: Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Post autor: Paczek » 16 lip 2018, 6:48

Bodajże Idea Bank daje kredyt na rozruch dzialalności gospodarczej, i to do 25 tysięcy złotych, więc akurat byś się wpisał w to

KcPer1980
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2018, 10:59

Re: Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Post autor: KcPer1980 » 23 lip 2018, 11:07

Trzeba próbować swoich sił na wielu płaszczyznach, może akurat gdzieś przyznają Ci większą dotację. O tym, co z czym się je przeczytaj sobie jeszcze w tej kategorii: [mod] Zawsze to się człowiek czegoś nowego dowie i można wtedy działać :) Pamiętaj tylko, że trzeba wszystko dokładnie czytać i podpisać tylko wtedy, gdy na 100% będzie się pewnym, że wszystko w umowie jest zrozumiałe. Bezpieczeństwo Twoich finansów to podstawa! :) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post