Beznadziejna sytuacja - konsolidacja kredytow z opoznieniem

Połącz kilka kredytów w jeden. Tutaj dowiesz się gdzie najszybciej dostaniesz kredyt konsolidacyjny.
Spacja
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:09

Beznadziejna sytuacja - konsolidacja kredytow z opoznieniem

Post autor: Spacja » 10 maja 2018, 5:50

Przez glupote wpadlem w petle finansowych dlugow. Zylem ponad stan i skonczylo sie to tak, ze bralem kredyty, ktorych nie potrzebowalem, a teraz mam problemy z ich splata i ledwo mi starcza na zycie. Obecnie mam kredyt gotowkowy w millenium banku 25 k do splaty z rata 800 zl miesiecznie oraz 38 k w alior banku z rata 900 zl miesiecznie. Mam takze karte kredytowa w aliorze z limitem 4500 wykorzystanym. Mam poslizgi w splacie kredytow. Na dzien dzisiejszy raty zalegle sa po jednej. Splata minimalna na karcie dokonana. Zarabiam 3100 zl netto, wynajmuje pokoj, czy da ssie to gdzies skonsolidowac? Wczesniej dochod mialem wiekszy... mam umowe o prace

Antrykot
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2018, 20:55

Re: Beznadziejna sytuacja - konsolidacja kredytow z opoznieniem

Post autor: Antrykot » 16 lip 2018, 6:39

Przykro mi, ale niestety przy opóźnieniach bieżących na kredytach nie masz szansy na skonsolidowanie ich. Nie dopuszczaj do opóźnień powyżej 30 dni, a i postaraj się uregulować wszystko w terminie i wtedy po 2-3 miesiącach płatności w terminie spróbuj to skonsolidować..

ODPOWIEDZ