Umowa o kredyt gotówkowy wypowiedziana, co zrobić? PKO BP

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
wawawum
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2017, 19:09

Umowa o kredyt gotówkowy wypowiedziana, co zrobić? PKO BP

Post autor: wawawum » 15 gru 2017, 20:02

mam albo mialam kredyt w PKO BP mini ratkę. Straciłam pracę i trochę psychicznie podupadłam. Miałam mało oszczednosci i jedynie starczylo mi na zycie i rachunki za mieszkanie kredytu niestety nie splacalam. Pozbieralam sie, mam prace, wplacilam pieniadze, ale okazalo sie, że umowa jest już wypowiedziana... (nie odbieralam listow... bo sie balam je czytac). Kwota kredytu początkowa (do spłaty) 60 000 złotych, do spłaty obecnie 40 000 złotych... jak porozumieć się z bankiem??

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Umowa o kredyt gotówkowy wypowiedziana, co zrobić? PKO BP

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 19:25

Jeśli sprawa trafiła do sądu, nic na razie nie zrobisz, aż będzie nakaz zapłaty wystawiony. Jeśli nie trafiła, albo jest już po sądzie, masz szansę zawrzeć ugodę. Z tym, że aby zawrzeć ugodę banki wymagają zazwyczaj 10 lub 20% wpłaty na początek

Trello
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:00

Re: Umowa o kredyt gotówkowy wypowiedziana, co zrobić? PKO BP

Post autor: Trello » 29 mar 2018, 17:26

Zależy od banku, w niektórych bankach można ugodę wcześniej zawrzec i bez problemu wtedy sprawa nie trafi do komornika. Działaj już teraz!

Kriss
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:22

Re: Umowa o kredyt gotówkowy wypowiedziana, co zrobić? PKO BP

Post autor: Kriss » 02 maja 2018, 2:52

Musisz nazbierać około 8000 złotyuch (20% wartości kredytu) wtedy bank powinien się zgodzić na ugodę. Ale pamiętaj, tutaj masz jedną szanse, jeśli nie dotrzymasz terminu, szanse na kolejną ugodę maleją praktycznie do 0.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post