Opinie o VIVUS?

Krótkoterminowe pożyczki gotówkowe online. Opinie i porady.
Ewelina
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 16:07

Opinie o VIVUS?

Post autor: Ewelina » 23 lis 2017, 16:13

Proszę ososoby które korzystaly z firmyy vivus aby podzielily sie swoja opinią na ten tamt, bo ja nie wiem, czy oplaca mi się brać tam pożyczkę. Boje się, że mogą być jakieś ukryte koszty. Ja na prawdę potrzebuje pieniędzy na krótki okres. Potrzebuję 1200 złtych tylko na 2 tygodnie, ale czy na prawde pożyczka tam jest tak jak piszą?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Opinie o VIVUS?

Post autor: Fiesch » 24 lis 2017, 0:58

Vivus, podobnie jak Wonga, są normalnymi firmami pożyczkowymi, które udzielają je na krótkie terminy. Zobacz, że firmy te działają na rynku już ponad 5 lat. Gdyby było inaczej, dawno zostały by zamknięte - chociażby przez KNF. Kalkulator pożyczek jest dokładny, więc jeśli spłacasz terminowo, nie masz czym się przejmować. Pamiętaj tylko, że musisz być pewny na 100%, że dasz radę spłacić tą chwilówkę, bowiem jeśli nie spłacisz jej w terminie koszty rosną.

Nadziany
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2017, 18:21

Re: Opinie o VIVUS?

Post autor: Nadziany » 24 lis 2017, 18:26

Korzystałem z VIVUSA i wszystk obyło w porządku. Niestety spóźniłem się ze spłatą 38 dni i na razie mam zablokowaną możliwość wzięcia tam pożyczki:(.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Opinie o VIVUS?

Post autor: Bankowiec » 09 gru 2017, 10:10

Ewelina pisze:
23 lis 2017, 16:13
Proszę ososoby które korzystaly z firmyy vivus aby podzielily sie swoja opinią na ten tamt, bo ja nie wiem, czy oplaca mi się brać tam pożyczkę.
Vivus to jedna z najdłużej działających firm oferujących chwilówki na naszym rynku (ogólnie działa w kilku krajach). Można śmiało korzystać - szczególnie, że jeśli korzystasz pierwszy raz to masz możliwość pożyczyć za darmo w ramach promocji dla nowych klientów.

Ewelina
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 16:07

Re: Opinie o VIVUS?

Post autor: Ewelina » 23 kwie 2018, 8:51

Dzięki wszystkim za informacje. Pożyczka wzięta i już spłacona - bez kosztów, tak jak mówiliście. Czy wiecie, czy mogę zamówić u nich jakiś dokument o tym, że pożyczka została spłacona?

Susan
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 15:45

Re: Opinie o VIVUS?

Post autor: Susan » 24 kwie 2018, 20:21

Korzystałam z Vivusa również. Jestem zadowolona. To jest droga pożyczka i trzeba wiedzieć czy faktycznie będziemy w stanie ją spłacić inaczej robią się problemy. Ale spłaciłam w terminie i pożyczka wyszła super.

ODPOWIEDZ