Bankomat nie wypłacił pieniędzy

Zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z innego kraju? Chcesz się dowiedzieć jak działa wybrany produkt bankowy? Po prostu zapytaj!
Doktorek
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:08

Bankomat nie wypłacił pieniędzy

Post autor: Doktorek » 08 kwie 2018, 23:02

Bankomat PKO BP nie wypłacił mi pieniędzy, mimo, że z konta one zeszły. Był taki specyficzny dźwięk przeliczania kasy przez bankomat i bankomat nagle zamilkł, po czym wyskoczyła sama karta, bez pieniędzy i bankomat przeszedł ponownie do menu "głównego". Zgłosiłem to w banku, ale czy ktoś wie, ile czeka się na zwrot pieniędzy?

jaro377
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2018, 21:11

Re: Bankomat nie wypłacił pieniędzy

Post autor: jaro377 » 13 kwie 2018, 23:27

Zadzwoń do właściciela bankomatu i złóż reklamację. Niestety, ale jeśli bankomat należał nie do banku, z którego wypłacałeś kasę, to może się okazać, że na zwrot pieniędzy będziesz czekać nawet do 90 dni..

Surgeon
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 21:17

Re: Bankomat nie wypłacił pieniędzy

Post autor: Surgeon » 17 kwie 2018, 22:10

Mi podobna sytuacja zdarzyła się w mBanku, ale we wpłatomacie - środki się nie pojawiły, w ciągu 4 dni roboczych miałem je zaksięgowane na koncie, po złożeniu reklamacji.

Susan
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 15:45

Re: Bankomat nie wypłacił pieniędzy

Post autor: Susan » 24 kwie 2018, 20:12

Trzeba było zadzwonić od razu na numer telefonu podany na bankomacie i tam złożyć reklamację. Kolejną, jeśli to jest bankomat innej firmy, niż banku, z którego pobierałeś pieniądze, składa się w banku Twoim. Pieniądze, zależy ale wracają na konto do max 30 dni (w przypadku tego samego bankomatu danego banku) do 90, jeśli np był to euronet

ODPOWIEDZ