Czy karta kredytowa jest droga?

Jak korzystać z kart kredytowych aby nie popaść w długi? Jak zbudować pozytywną historię kredytową bez żadnych kosztów? Czy karta kredytowa jest w ogóle potrzebna? Tutaj znajdziesz odpowiedzi
torsoo
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 21:14

Czy karta kredytowa jest droga?

Post autor: torsoo » 17 kwie 2018, 16:54

Witam.
Zastanawiam się nad wzięciem karty kredytowej. Nigdy nie miałem żadnej, ani nawet kredytu w banku, ale chciałbym zacząć budować historię kredytową, bo kiedyś jednak bym chciał wziąć kredyt hipoteczny. Mam konto w PEKAO S.A. Czy warto u nich brać kartę kredytową? Czy będzie ona droga w utrzymaniu jeśli nie zamierzam z niej korzystać?

Buffalo
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2018, 21:19

Re: Czy karta kredytowa jest droga?

Post autor: Buffalo » 18 kwie 2018, 13:14

Jeśli aktywnie korzystasz z karty kredytowej, spełniasz wszystkie warunki typu: 3x płatność w miesiącu kartą zbliżeniowo, spłacasz kartę w terminie (okres bezodsetkowy) to koszty posiadania karty praktycznie nie istnieją, choć zależy to też od oferty. Bo niektóre banki naliczają. np opłatę roczną.

chlebek
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 21:31

Re: Czy karta kredytowa jest droga?

Post autor: chlebek » 22 kwie 2018, 21:34

Mam kartę kredytową w WBK. Obsługiwana jest poprawnie i żadnych kosztów nie mam, no oprócz opłaty rocznej, ale da się też ją ominać. Kartę trzymam jako zabezpieczenie, nie korzystam z niej aktywnie.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post