Kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny bez BIK

Planujesz zakup mieszkania? Chcesz poznać swoją zdolność kredytową? Szukasz pomocy przy wyborze kredytu i nie wiesz na co zwrócić uwagę? Tutaj otrzymasz niezbędne informacje.
Koleszka
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:14

Kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny bez BIK

Post autor: Koleszka » 10 kwie 2018, 12:56

Kilka lat temu, w czasach młodej głupawki, nabrałem kredytów gotówkowych i nie radziłem sobie z ich spłatą. 2 kredyty zostały mi wypowiedziane, 2 inne miały duże opóźnienia. Wszystko spłaciłem już ponad 4 miesiące temu. (2 kredyty były u komornika). Obecnie w BIK na pewno mam bardzo mało punktów, ale nie mam żadnych obciążeń, ani zobowiązań już. Moje pytanie jest takie: Czy wiecie może, gdzie mogę otrzymać kredyt hipoteczny lub mieszkaniowy bez BIK? W tym roku hajtam się i prawdopodobnie będę chciał z żoną wziąć kredyt. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy mamy szansę go gdzieś otrzymać?:/ Mieszkanie będzie zabezpieczeniem. Moja żona ma idealną historię kredytową, 80 pkt, ale zarabia tylko 2200 netto, więc sama zdolności nie ma..

Pingi
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:15

Re: Kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny bez BIK

Post autor: Pingi » 12 kwie 2018, 16:43

Za wcześnie, abyś myślał o jakimkolwiek kredycie w banku, skoro miałeś wypowiedziane umowy, a one widnieją w BIK. Niestety, ale będziesz musiał odczekać około 5 lat aby móc bez obaw zgłosić się po kredyt do banku. Ewentualnie może poproś o pomoc kogoś z rodziny, choć takiego rozwiązania nie polecam.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post