Wypowiedziany kredyt a nowy kredyt?

Tutaj dowiesz się jak powstaje Twoja historia kredytowa i czy da się ją poprawić. Czy da się usunąć wpis do BIK? Forum o Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurze Informacji Gospodarczej - BIG.
Doktorek
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:08

Wypowiedziany kredyt a nowy kredyt?

Post autor: Doktorek » 08 kwie 2018, 22:59

Rok temu został mi wypowiedziany kredyt gotówkowy, który spłaciłem miesiąc temu (ugoda z bankiem). Pobrałem raport z Biura Informacji Kredytowej i w nim widnieje informacja, że kredyt jest odzyskany. Wiem, że wypowiedziany kredyt, blokuje możliwość otrzymania kredytu, ale jak długo?? Po tym jak go spłaciłem

Ignored
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:09

Re: Wypowiedziany kredyt a nowy kredyt?

Post autor: Ignored » 09 kwie 2018, 22:34

Wypowiedziany kredyt, od DATY SPŁATY PO WYPOWIEDZENIU, widnieje w Biurze Informacji Kredytowej 5 lat. Po 5 latach zostaje usunięty z Twojej historii kredytowej, i przeniesiony do sekcji statystycznej tylko, nie psuje historii kredytowej już. A tak z ciekawości, ile masz obecnie punktów?

Koleszka
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:14

Re: Wypowiedziany kredyt a nowy kredyt?

Post autor: Koleszka » 10 kwie 2018, 21:29

Kredyty w BIK, te wypowiedziane, jak i nie, widnieją w Biurze Informacji Kredytowej 5 lat, po czym znikają z głównego raportu i przechodzą do części statystycznej. Jedno ważne pytanie. Czy bank poinformował Cie o tym, że będą przetwarzać Twoje dane? Jeśli jakimś cudem nie otrzymałeś takiego listu, możesz spróbować wycofać zgodę na przetwarzanie danych do BIK.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post