Niespłacany kredyt studencki - co dalej

Jesteś studentem? Szukasz sposobu na sfinansowanie swoich wymarzonych studiów? Tutaj dowiesz się wszystkiego o kredycie studenckim!
Scully
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:20

Niespłacany kredyt studencki - co dalej

Post autor: Scully » 14 lut 2018, 16:36

Mam niespłacony kredyt studencki. Spłacałem go bardzo długo, ale przestałem, bo nie miałem pieniędzy. Raty wynosiły koło 320 złotych,. Wyprwadziłem się z mieszkania, do którego przychodziły wszystkie pisma, kredyt przestałem spłacać rok temu, czy ktoś może wie, jak się dowiedzieć o stanie kredytu, co się z nim dzieje, gdzie go spłacać? Mieszkam za granicą teraz ale kiedys chce wrocic do polski i chce to splacic skoro mam jak... splacilem kilka rat kredytu

Homme
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:23

Re: Niespłacany kredyt studencki - co dalej

Post autor: Homme » 19 lut 2018, 17:22

Idź do oddziału banku. Do działu z kredytami studenckimi dodzwonić się to cud. Więc w banku otrzymasz informację. Sprawa pewnie trafiła do sądu i zaraz trafi do komornika, skoro minęło kilka miesięcy, co tu dużo mówić. Sprawdź, czy komornik nie wysłał Ci pisma i nie zajął konta w Polsce

Jacus
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:06

Re: Niespłacany kredyt studencki - co dalej

Post autor: Jacus » 04 kwie 2018, 17:11

Właśnie to jest nienormalne, bo nie idzie się dodzwonić do Gdańska, do obsługi kredytów studenckich. Czekałem raz na telefonie 3 godziny, po 30 minutach połączenie było przerywane. Masakra.

Doktorek
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:08

Re: Niespłacany kredyt studencki - co dalej

Post autor: Doktorek » 08 kwie 2018, 23:09

Idź do oddziału, w którym brałeś kredyt studencki. Tam Ci wszystko powiedzą. Poza tym, polecam próbować dodzwonić się na tą infolinię w poniedziałek rano. Idzie najsprawniej i najłatwiej. I jak się w końcu dodzwonisz, to tam dowiesz się wszystkiego.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post