Brak powodu odmowy wydania karty kredytowej

Jak korzystać z kart kredytowych aby nie popaść w długi? Jak zbudować pozytywną historię kredytową bez żadnych kosztów? Czy karta kredytowa jest w ogóle potrzebna? Tutaj znajdziesz odpowiedzi
Katarynka
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:04

Brak powodu odmowy wydania karty kredytowej

Post autor: Katarynka » 03 kwie 2018, 9:40

Złożyłam wniosek o kartę kredytową w banku PEKAO S.A. Nie posiadam żadnych zobowiązań kredytowych, wcześniej miałam kredyt gotówkowy, który był obsłużony poprawie. Wnioskowałam o limit 2000 złotych, przy zarobkach na umowę o pracę (umowa do od 2017 styczeń, do 2020 styczeń), zarobki 1800 zł netto, czemu bank nie dał mi karty? Czy oni nie muszą tego umotywować jakoś?

Parapecik
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:05

Re: Brak powodu odmowy wydania karty kredytowej

Post autor: Parapecik » 04 kwie 2018, 11:26

Wypadałoby sprawdzić w tej sytuacji Krajowy Rejestr Dłużników, czy może za coś nie zotałaś wpisana. Wpisy z KRD blokują możliwość otrzymania kredytu. Pobierz też może swój BIK, bo jeśli jest tak jak napisałaś, to nie ma raczej powodu, dla którego miałaby być karta Tobie nie wydana..

Marcinek
Posty: 26
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:07

Re: Brak powodu odmowy wydania karty kredytowej

Post autor: Marcinek » 05 kwie 2018, 21:59

Dokładnie, sprawdź czy nie posiadasz wpisu w KRD, może się okazać, że gdzieś jakaś jest mała niedopłata, za którą zostałaś wpisana po latach. Ewentualnie, może jakiś mandat z komunikacji miejskiej czy coś podobnego?

ODPOWIEDZ