Pożyczki dla zadłużonych mocno

Masz problem ze spłatą kredytów pożyczek lub umowa została wypowiedziana? Dowiedz się co możesz zrobić. Jak poradzić sobie z długami. Udało Ci się wyjść z długów? Podziel się swoją historią. Niezbędne informacje o restrukturyzacji kredytów i pożyczek.
MarekCB
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:54

Pożyczki dla zadłużonych mocno

Post autor: MarekCB » 26 gru 2017, 15:43

Poszukuję pożyczki dla osoby zadłużonej. Mam długi sięgające 17500 zł . Wpisany jestem już chyba do wszystkich baz, bo mam zaległy kredyt, wypowiedziany i już u komornika... chciałbym spłacić ten kredyt tą pożyczką... i pożyczkę spłącać na raty

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Pożyczki dla zadłużonych mocno

Post autor: Fiesch » 27 gru 2017, 19:06

17500 zł długu to nie tragedia. Spróbuj dogadać się z wierzycielem, aby spłacać bezpośrednio do niego. Nie ma potrzeby zaciągania kolejnego zobowiązania, które zwiększy Twoją zaległość. Jeśli się nie uda, spłacaj do komornika.

Endia1
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:49

Re: Pożyczki dla zadłużonych mocno

Post autor: Endia1 » 28 lut 2018, 13:02

Nie zaciągaj kolejnych pożyczek tylko weź się w garść i zawrzyj umowy z wierzycielami i spłacaj ich w ratach, kolejna pożyczka nic Ci nie da. Rozpisz co, gdzie, ile i jak długo wisisz, a Ci doradzimy tutaj!

Wiencej
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:20

Re: Pożyczki dla zadłużonych mocno

Post autor: Wiencej » 30 mar 2018, 8:50

Nie ma sensu, żebyś brał kolejną pożyczkę. Taką kwotę możesz spłacić bez większych problemów, pracując po prostu z nadgodzinami. Spróbuj dogadać się z wierzycielem na ugodę, żebyś spłacał jego, ale nie przez komornika, który pobiera prowizję.

Katarynka
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:04

Re: Pożyczki dla zadłużonych mocno

Post autor: Katarynka » 03 kwie 2018, 23:27

Nie bierz kolejnego kredytu. Postaraj się porozumieć z wierzycielem. Nazbieraj 10-20% kasy, zadłużenia wartości, i wtedy gadaj. Po wpłacie takiej części zadłużenia, wierzyciel może zgodzi się na raty i wycofanie wierzytelności od komornika.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post