konsolidacja kilku kredytów, gdzie?

Połącz kilka kredytów w jeden. Tutaj dowiesz się gdzie najszybciej dostaniesz kredyt konsolidacyjny.
Zuzia
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2017, 21:03

konsolidacja kilku kredytów, gdzie?

Post autor: Zuzia » 21 lis 2017, 16:15

witajcie!!!!

Mam 23 lata i prowadzę działalność gospodarczą od niecałego roku, a dokładniej od stycznia 2017 roku. Nie miałam skąd zebrać środków na zakup potrzebnego sprzętu i wyremontowanie lokalu, więc ratowałam się kredytami. Dochód miesięczny wynosi 4.5 złotych (średnia z 4 ostatnich miesięcy). jest do działalność jednoosobowa.
Moje zobowiązania:
Karta kredytowa -5 000 złotych (pożyczam od rodziców pieniądze, aby ją spłacać i oddaje, więc jest obsługiwana terminowo)
-Kredyt: 5 983 - spłacany bez problemów, terminowo
-kredyt: 3 200 -spłacany bez problemów, terminowo
-kredyt: 11 200 - dwa razy opóźnienie rok temu, spóźniłam się o 3 dni.
-kredyt 4 000 złotych - jedno opóźnienie (weekend w poniedziałek pieniądze były na koncie), miesiąc temu, rata wypadła w piątek, za późno wpłaciłam pieniądze na konto.
Chciałabym dobrać 10 000 złotych na rozwój działalności i żeby mieć jedną ratę.
Wszystkie kredyty mam w Banku Zachodnim WBK - brane były w ofercie na klik.

Coś mi doradzicie?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: konsolidacja kilku kredytów, gdzie?

Post autor: Fiesch » 21 lis 2017, 20:15

Rozumiem, że te wszystkie kredyty były brane na jakąś inną umowę? Jeśli jej już nie masz, niestety nie masz możliwości otrzymania kredytu konsolidacyjnego. Aby bank brał pod uwagę działalność gospodarczą musi istnieć co najmniej 12 miesięcy. W Banku Zachodnim WBK powinna pojawić się się oferta na klik z konsolidacją. W tej chwili musisz odczekać, około 2-3 miesięcy, bowiem miałaś opóźnienie miesiąc temu i wówczas oferta na klik zostaje cofnięta zazwyczaj. Poza tym, jeśli chcesz starać się o kredyt, radzę spłacić kartę kredytową za wszelką cenę.

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: konsolidacja kilku kredytów, gdzie?

Post autor: Bankowiec » 21 lis 2017, 21:27

Jak wspomniał przedmówca, w większości banków wymagane jest 12 miesięcy prowadzenia DG dla uzyskania jakiegokolwiek kredytu, z tego co pamiętam w Idea Banku ten wymóg był nieco mniej restrykcyjny, więc tam skierowałbym swoje pierwsze kroki. Zadzwoń na infolinię i dopytaj. Jeśli będzie podobnie to nie pozostanie nic innego jak poczekać do stycznia, dbając w tym czasie o jak najlepsze dopieszczenie historii kredytowej (brak opóźnień w ratach), podkręcenie w miarę możliwości obrotów i wstrzymanie się ze składaniem nowych zapytań. To powinno przynieść pozytywny efekt.

Ophra
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:02

Re: konsolidacja kilku kredytów, gdzie?

Post autor: Ophra » 01 kwie 2018, 14:57

@Bankowiec, jakie są te mniejsze wymogi w Idea Banku?

ODPOWIEDZ