Czy pracownik Providenta może udzielić pożyczki poza domem? Czy mają oddziały?

Nie możesz otrzymać kredytu w banku? Szukasz pożyczki pozabankowej? Zastanawiasz się którą firmę wybrać? Poznaj opinie i oceny klientów.
Daniel303
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2017, 11:30

Czy pracownik Providenta może udzielić pożyczki poza domem? Czy mają oddziały?

Post autor: Daniel303 » 23 gru 2017, 22:04

Potrzebuje pozyczki. Chgcialbym zaciągnąć ja w Providencie bo chyba tylko tam mi dadza. Potrzebuje 3000 zlotych. Czy pracownik Providenta może ze mną podpisać umowę poza domem czy musi to zrobic u mnie w mieszkaniu??? Bo nie chcialbym zeby rodzice sie dowiedzieli

Kalimi
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2018, 14:41

Re: Czy pracownik Providenta może udzielić pożyczki poza domem? Czy mają oddziały?

Post autor: Kalimi » 04 mar 2018, 17:40

W Providencie masz opcję pożyczki na przelew, a jeśli chodzi o gotówkę do ręki - pracownicy mają obowiązek i nie mogą udzielać pożyczki poza miejscem zamieszkania kredytobiorcy.

Salabama
Posty: 15
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:18

Re: Czy pracownik Providenta może udzielić pożyczki poza domem? Czy mają oddziały?

Post autor: Salabama » 29 mar 2018, 21:06

Pracownicy Providenta MUSZĄ udzielić pożyczki w domu i muszą w tym miejscu podpisać umowę. Spłacać pożyczkę możesz gdziekolwiek chcesz, ale podpisanie umowy i ew. wypłata pożyczki w domu.

Ophra
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:02

Re: Czy pracownik Providenta może udzielić pożyczki poza domem? Czy mają oddziały?

Post autor: Ophra » 01 kwie 2018, 13:54

Podpisanie umowy MUSI odbyć się w domu. Spłacać pożyczkę możesz jak chcesz, w sensie, nie musisz umawiać się z pracownikiem Providenta w mieszkaniu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post