Forex proszę o pomoc!!

Masz dodatkowe środki i chciałbyś na nich zarabiać? Szukasz najwyżej oprocentowanej lokaty?
Slomiany
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2017, 17:23

Forex proszę o pomoc!!

Post autor: Slomiany » 04 gru 2017, 17:34

Chciałbym zacząć inwestować na Forexie. Widziałem reklamę, że można tam zarobić, ale nie wiem, jak to mniej więcej działa. Czy jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć przystępnie? Mam 30 tysięcy złotych, które chciałbym zainwestować

Bankowiec
Moderator
Posty: 179
Rejestracja: 19 lis 2017, 19:46

Re: Forex proszę o pomoc!!

Post autor: Bankowiec » 05 gru 2017, 0:48

Widziałem reklamę, że można tam zarobić
Tak samo jak i stracić. Na Foreksie zarabia nie więcej jak z 10% prawdziwych wyjadaczy, pozostałe 90% jest dostarczycielami kapitału. Najpierw należałoby zainwestować w wiedzę na temat tego rynku, później poinwestować na platformach demonstracyjnych (wirtualne pieniądze) i dopiero na samym końcu zastanowić się nad wrzuceniem drobnych funduszy.

Może lepiej póki co pomyśleć o lokacie?

Fiesch
Moderator
Posty: 507
Rejestracja: 17 lis 2017, 17:52

Re: Forex proszę o pomoc!!

Post autor: Fiesch » 11 gru 2017, 13:47

Tak jak wspomniał Bankowiec. Dodam jeszcze tyle, że oprócz książek warto założyć konto na jakiejś wirtualnej giełdzie, gdzie obracasz pieniędzmi. Wszystko opiera się na prawdziwych danych, więc będziesz miał realne przełożenie.

Scully
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:20

Re: Forex proszę o pomoc!!

Post autor: Scully » 29 mar 2018, 22:06

Jak napisał Fiesch, spróbuj na wirtualnej giełdzie. Wszystko opiera się na realnych danych, więc będziesz mógł zobaczyć, jak Ci idzie, i jakby poszło z prawdziwymi pieniędzmi.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post