Potwierdzenie smsem o płatnosci paypass

Nie posiadasz konta bankowego i zastanawiasz się, w którym banku założyć? Lub posiadasz konto ale nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś je zmienić? Poznaj opinie forumowiczów.
maluczki
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2018, 23:08

Potwierdzenie smsem o płatnosci paypass

Post autor: maluczki » 22 sty 2018, 18:10

Mam ustawione w PKO BP powiadomienie smsem o wychodzacych i przychodzacych pieniadzach z mojego konta. Jednak kiedy place paypassem, ani srodki nie znikaja z konta od razu, ani sms nie przychodzi od razu. zazwyczaj dopiero po 3 dniach. czemu tak się dzieje?

Koala
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:14

Re: Potwierdzenie smsem o płatnosci paypass

Post autor: Koala » 06 lut 2018, 0:05

Dzieje się tak, kiedy płatność rozliczana jest offline, tzn, czyli jest księgowana bez połączenia się z Twoim kontem. Po mniej więcej 2-3 dniach roboczych pieniądze są ściagne z Twojego konta. Jeśli chcesz zawsze mieć księgowane wszystko na bieżąco, płać kartą tak, żeby potwierdzić pinem - transakcje potwierdzone pinem zawsze odbywają się online

Widoczek
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:15

Re: Potwierdzenie smsem o płatnosci paypass

Post autor: Widoczek » 08 lut 2018, 18:15

Tak jak napisał/a Koala, a na dobrą sprawę Paypassa możesz zablokować całkowicie i nie będziesz mieć tego problemu.

Loczek
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2017, 14:31

Re: Potwierdzenie smsem o płatnosci paypass

Post autor: Loczek » 27 lut 2018, 16:59

Ja wolę płacić paypassem, bo wtedy nie trzeba nikomu dawać karty do ręki i bardziej higieniczne i bezpieczniejsze. Karty przez portfel nikt nie zeskanuje...

Justin
Posty: 21
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:10

Re: Potwierdzenie smsem o płatnosci paypass

Post autor: Justin » 18 mar 2018, 17:07

Identycznie jak Loczek uważam. Były przypadki, że dane z karty były ukradzione, bo np. ktoś sobie zrobił zdjęcie czy coś w sklepie jak klient nie patrzył..

ODPOWIEDZ